دسته
فیدها
آدرس جديد نويد رهايي در تبيان
لینک ها
صوت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 337741
تعداد نوشته ها : 886
تعداد نظرات : 14
Rss
طراح قالب
GraphistThem226
یک روز در محضر یکی از مادران دردمند و رنج کشیده بودیم؛ همان قربانیان فراموش شده فرقه رجوی که سالیان سال است از دیدار با فرزندان خود محروم هستند. صحبت از مسعود رجوی شد که بالاخره کجاست و چه میکند. مادر گفت:

"امیدوارم همین روزها خبرش را بیاورند".
پنج شنبه 24 4 1395 9:26

محمد عطریانفر، عضو حزب کارگزاران درباره آموزش اسلام به سرکرده فعلی منافقین می‌گوید: دوستان هم‌سن‌وسال می‌گویند که حمد و سوره خانم مریم رجوی را تو درست کردی؛ راست هم می‌گویند. تااندازه‌ای نقش معلم او را داشتم در آموزش‌های اسلامی.

 

محمد عطریانفر، عضو حزب کارگزاران
 

دوشنبه 18 8 1394 9:3
يادم مي آيد در يكي از نشست هاي فصلي رجوي كه سال1380 برگزار شد او در مورد حقانيت امام زمان مهدي موعود و ضرورت آن در جامعه صحبت مي كرد و در نهايت از حاضرين در نشست سوال مي پرسيد امام زمان كيست؟مسؤليت آن به چيست؟ و تعدادي كه ازقبل تعيين و توجيه شده بودند به پاي ميكروفون مي آمدند و در مورد امام زمان صحبت مي كردند كه درحين حرف هاي آنها مسعود رجوي پرسش و پاسخ راه مي انداخت و با دجالگري منحصر به فردي كه
شنبه 30 7 1390 17:23
سخنراني ۲۶ شهريور ۹۰ مسعود رجوي هر چند كه مثل هميشه از موفقيت و آينده اي روشن مي گفت! اما در كنه خود خبر از پايان كار منافقين مي داد. ادبيات رجوي مواضع ضعف او و فرقه اش را نشان مي داد و اوج اين فلاكت آنجا بود كه او از زبان كميسارياي عالي سازمان ملل در امور پناهندگان، دولت عراق را با اين بيان كه "ضرب الاجل مصنوعي را تعطيل يا حداقل تمديد كنيد" مورد خطاب قرار داد. پس از سرنگوني صدام -ديكتاتور عر
دسته ها : رجوی شناسی
پنج شنبه 21 7 1390 20:32
رجوي سخنان خود را بدون بسم الله الرحمن الرحيم يا به نام خدا آغاز مي كند، نه در آغاز و نه در پايان و نه در هيچ قسمتي از دفاعيات طولاني خود ، به قرآن و نهج البلاغه و متون مذهبي و اسلامي استناد و اشاره اي ندارد. پس از سقوط رژيم پهلوي سند مهم ديگري به دست آمد كه در اصل از ميان سندهاي موجود در پرونده رجوي گم شده بود. اين سند نشان مي داد كه كاظم رجوي از سال 1349 با نام مستعار ميرزا منبع ساواك بوده است.
دسته ها : رجوی شناسی
سه شنبه 5 7 1390 21:37
X