دسته
فیدها
آدرس جديد نويد رهايي در تبيان
لینک ها
صوت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 332007
تعداد نوشته ها : 886
تعداد نظرات : 13
Rss
طراح قالب
GraphistThem226
روزنامه سعودی و دولتی المدینه در مطلبی مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین را "نلسون ماندلای ایران"خواند و مدعی شد: "کنفرانس گذشته پاریس از حجم مخالفت گسترده با نظام ایران پرده برداشت".!

فاجعه منا؛ یکی از برگ‌های کتاب خیانت آل‌سعود + تصاویر
پنج شنبه 18 6 1395 9:30
دکتر صفاءالدین تبرائیان استاد دانشگاه و پژوهشگر ارشد تاریخ معاصر  با اشاره به خیانت های منافقین در حق ملت ایران وخدمت آنها به اربابان غربی شان گفت: اینها از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده می کنند.

دکتر صفاءالدین تبرائیان
دوشنبه 31 3 1395 12:30

چرا منافقین؟

چرا منافقین؟

دسته ها : افشاگری
جمعه 24 2 1395 12:40
دیده‌بان حقوق‌بشر با پنج تن از اعضای سابق سازمان مجاهدین که در زندان ابوغریب محبوس بودند مصاحبه نمود. اظهارات این افراد همراه با اظهاراتی که از هفت تن دیگر از اعضای سابق سازمان به دست آمده است تصویر شومی از نحوه رفتار سازمان مجاهدین با اعضای خود به خصوص کسانی که دیدگاه متفاوتی داشته و یا قصد خروج از آن را ابراز می‌کنند، به دست می‌دهد. اعضایسابق سازمان مجاهدین از آزارهایی نظیر حبس و آزار اعضای معمولی که مایل بهترک سازمان هستند...
دسته ها : افشاگری
سه شنبه 13 11 1394 12:30
جم ، G E M  T V

برای بررسی دقیق‌تر «جم» و عوامل و فعالیت‌های آن ابتدا بایدبا معرفی مدیر این مجموعه یعنی سعید کریمیان آغاز کنیم. وی متولد سال ۱۳۴۸در شهرستان مرزی قائن در استان خراسان است. پدر کریمیان که از طرفداران سازمان منافقین (مجاهدین خلق) بود، با فراخوان مسعود رجوی در سال ۱۳۶۷ برایجمع‌آوری همه اعضا به‌منظور انجام عملیات موسوم به فروغ جاویدان که در کشور ما به نام مرصاد شناخته می‌شود، مجبور به ترک کشور همراه با دیگر اعضای خانواده و پیوستن به پادگان اشرف شد. وی که پدرش را در همان عملیات مرصاد از دست داد، هشت سال دیگر هم در پادگان اشرف باقی ماند و زندگی تشکیلاتی در کنار منافقین را تجربه کرد.
دسته ها : اخبار - افشاگری
سه شنبه 29 10 1394 12:0
X