دسته
فیدها
آدرس جديد نويد رهايي در تبيان
لینک ها
صوت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 331927
تعداد نوشته ها : 886
تعداد نظرات : 13
Rss
طراح قالب
GraphistThem226

اوايل هفته جاري، «سالي بريشا» نخست‌وزير كشور اروپايي آلباني از پيشنهاد دولت متبوعش براي اعطاي پناهندگي به ۲۱۰ تن از عناصر گروهك تروريستي منافقين كه در خاك عراق به سر مي‌برند، خبر داد. فارغ از مخالفت سركرده منافقين با اين پيشنهاد، اصل ارائه آن توسط دولت آلباني در شرايط كنوني پرسش‌هايي را در ذهن متبادر مي‌كند.

منافقين

دسته ها : افشاگري
چهارشنبه 30 12 1391 17:17

وضعيتي كه امروز گروه تروريستي مجاهدين در آن گير افتاده است كه به اختصار به آن تله عراق مي گويند و دست و پا زدن براي خروج از آن نماد وضعيت كلي باندرجوي است و شاخص ورشكستگي و بيچارگي اين گروه و البته خط سرنگوني است...

فاضلابيه

دسته ها : نگاه
سه شنبه 22 12 1391 12:13

محمد اقبال و ساير اعضاي مجاهدين كه در اين سالها بر سرو روي پدر و مادر پير خود چنگ زدند ،خواهران و برادرانشان را با ركيك ترين كلمات دشنام دادند و پدران و مادراني كه تا ديروز همسنگرانش نيز بودند را خائن و بريده و مزدور ناميدند، تنها گناه شان آن است كه از خود سلب اختيار كرده، تفكر، اراده و اختيار انسان را به فراموشي سپرده اند، آنچه اين همه وقاحت و لئامت را باعث مي شود و صحنه هايي اين چنين بي شرمانه را رقم مي زند، ايدئولوژي فاسدي است كه جوهره و ذاتش مبارزه با عواطف انسان است و سالهاست درپي قطع ريشه خانواده و پيوندهاي انساني بين اعضاست.

X