دسته
فیدها
آدرس جديد نويد رهايي در تبيان
لینک ها
صوت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 331947
تعداد نوشته ها : 886
تعداد نظرات : 13
Rss
طراح قالب
GraphistThem226
اسماعیل فلاح رنجکش اهل آستانه اشرفیه – استان گیلان بعد ازسالیان اسارت درتشکیلات سیاه رجوی متعاقب خود زنی رجویها در حمله اخیر موشکی در زندان ساخته و پرداخته لیبرتی اندک شهامت بخرج داد و یاعلی گفت و با یک تصمیم قاطع و" نه " بزرگ به مافیای رجوی جسورانه پا به فرار گذاشت و به دنیای آزاد گام نهاد تا دیگر بار آرامش و آزادی در کنار خانواده و شهروندانش را مزه مزه کند.صدایش را که از گوشی تلفن شنیدم بسیار شا
دسته ها :
سه شنبه 19 8 1394 11:30

محمد عطریانفر، عضو حزب کارگزاران درباره آموزش اسلام به سرکرده فعلی منافقین می‌گوید: دوستان هم‌سن‌وسال می‌گویند که حمد و سوره خانم مریم رجوی را تو درست کردی؛ راست هم می‌گویند. تااندازه‌ای نقش معلم او را داشتم در آموزش‌های اسلامی.

 

محمد عطریانفر، عضو حزب کارگزاران
 

دوشنبه 18 8 1394 9:3
کاربران محترم

نوید رهایی در آدرس زیر بروز می شودhttp://nasimerahaee.mihanblog.com

دسته ها :
يکشنبه 17 8 1394 13:5
شهرود بهادری: کسانی هستند که حدود ۳۰ سال از عمرشان را در سازمان گذرانده اند و حالا هیچ ندارند؛ نه خانه نه خانواده و نه زندگی و نهامید! از نظر روحی و روانی همه از بین رفته و پاشیده اند و مشکلات زیادی دارند. این مشکلات روحی نه تنها نیروهای میانی و رده پایین که حتی اعضای کادر سازمان و رده بالاها را هم مبتلا کرده است. اخیرا گوشی های موبایل به لیبرتی آوردند و یک دوره آموزشی هم گذاشتند، اما موبایلی در اختیار اعضا برای تماس با بیرون قرار ندادند.

شهرود بهادری: هیچکس در لیبرتی حاضر به ماندن نیست
دسته ها :
يکشنبه 17 8 1394 12:55
X