دسته
فیدها
آدرس جديد نويد رهايي در تبيان
لینک ها
صوت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 330686
تعداد نوشته ها : 886
تعداد نظرات : 13
Rss
طراح قالب
GraphistThem226
فرقه یک سبک زندگی است، و همانند برده داری هیچ راهی به بیرون تا زمان مرگ وجود ندارد. زمانی که عضو فرقه هستید، تمام وجود شما در اختیار فرقه است. مادر بودن یا خواهر بودن هم با عضویت در فرقه تعریف میشود. کار شما هم با عضویت در فرقه تعریف میگردد.

چهارشنبه 30 10 1394 12:30
جم ، G E M  T V

برای بررسی دقیق‌تر «جم» و عوامل و فعالیت‌های آن ابتدا بایدبا معرفی مدیر این مجموعه یعنی سعید کریمیان آغاز کنیم. وی متولد سال ۱۳۴۸در شهرستان مرزی قائن در استان خراسان است. پدر کریمیان که از طرفداران سازمان منافقین (مجاهدین خلق) بود، با فراخوان مسعود رجوی در سال ۱۳۶۷ برایجمع‌آوری همه اعضا به‌منظور انجام عملیات موسوم به فروغ جاویدان که در کشور ما به نام مرصاد شناخته می‌شود، مجبور به ترک کشور همراه با دیگر اعضای خانواده و پیوستن به پادگان اشرف شد. وی که پدرش را در همان عملیات مرصاد از دست داد، هشت سال دیگر هم در پادگان اشرف باقی ماند و زندگی تشکیلاتی در کنار منافقین را تجربه کرد.
دسته ها : اخبار - افشاگری
سه شنبه 29 10 1394 12:0
نامه ای از «رابعه بهبهانی» به پدرش «مهدی بهبهانی»

سلام قلبم
يکشنبه 27 10 1394 14:0

منافق نه طرح مى دهد و نه طرح مى پذیرد. او به سبب بیمارى «نفاق» کردار و گفتارش از محور عقل و خرد بیرون است.هنگامى که آنها را مى بینى، شکل و قیافه آنها تو را به شگفت مى آورد و اگر سخن بگویند(بر اثر قیافه حق به جانبى که به خود مى گیرند) تو را به سخنان خود جلب مى نمایند و به گفتار آنها گوش مى دهى، گویى آنها چوب هایى هستند که به دیوار تکیه داده شده، هر صدایى را بر ضدّ خود مى پندارند. دشمنان واقعى آنها هستند. از آنها بپرهیز، مرگ بر آنها! چگونه از حقیقت روى گردانند.

دسته ها : نگاه
پنج شنبه 24 10 1394 10:0
برای جلوگیری از فرار و جدایی افراد فرقه، به ساخت و ساز زندان و تکثیر زندانبان روی آورده، حتی به شکنجه و سرکوب و تشدید خفقان متوسل شده، همیشه در حال زندان سازی، افزایش فشار روانی، ترویج شکنجه و سرکوب است، عجیب است که خود را مدعی دفاع از حقوق بشر می نامد.

دسته ها :
چهارشنبه 23 10 1394 9:0
X