دسته
فیدها
آدرس جديد نويد رهايي در تبيان
لینک ها
صوت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 330685
تعداد نوشته ها : 886
تعداد نظرات : 13
Rss
طراح قالب
GraphistThem226

در سازمان به ما مي گفتند برويد از مغازه ها و فروشگاهها جنس بدزديد اينها مال سرمايه دارها است و چون ما ضد نظام سرمايه داري هستيم هر گونه برداشتن جنس بدون پرداخت پول مجاز و شرعا حلال است.  يكي از جدا شدگان اين گروهك در واكنش به گلدان دزدي منافقين در پاريس به بررسي پيشينه فكري و عقيدتي اين كار پرداخت ...

فروش سنگ قبر به عنوان مصالح ساختماني

دسته ها : افشاگري
پنج شنبه 17 7 1393 9:40

منابع تسليحاتي منافقين را مي توان از پشتوانه‌هاي لجستيكي داعش قلمداد كرد كه آمريكايي ها در اختيار آنها قرار داده اند. سر برآوردن داعش از عراق و حضور بعنوان گروهكي مجهز به سلاح هاي سبك و سنگين همواره اين سوال را در اذهان متبادر مي كرد كه چگونه آنها تسليح شده اند.

 

سه شنبه 8 7 1393 11:28

... هواپيماهاي نظامي بعث عراق، روز ۱۶ مارس سال ۱۹۸۸ شهر حلبچه از توابع استان سليمانيه در منطقه كردنشين شمال اين كشور را با بمبهاي شيميايي حاوي گاز سيانول هدف قرار دادند كه در نتيجه آن حدود ۵۵۰۰ نفر از شهروندان بي دفاع اين شهر اعم از پير، جوان، زن، مرد و كودك كشته و حدود ۱۰ هزار نفر نيز مجروح شدند، كه از آن زمان تاكنون با پيامدهاي آن دست و پنجه نرم مي كنند. دو سال بعد يعني در سال ۱۹۹۱ و اين بار پس از سركوب قيام اعتراضات داخلي توسط شيعيان و كردهاي عراق، مسعود رجوي خطاب به صدام مي گويد: “سرنوشت ما واحد است. خون هاي ما در هم آميخته است. مي دانيد كه اينها تعارف نيست. من توي دل خودم احساس مي كنم كاش مشكلات سياسي نداشتم. آن مشكلات سياسي كه رئيس جمهور ...

حلبچه

دسته ها : افشاگري - كردكشي
سه شنبه 6 1 1392 11:17

اوايل هفته جاري، «سالي بريشا» نخست‌وزير كشور اروپايي آلباني از پيشنهاد دولت متبوعش براي اعطاي پناهندگي به ۲۱۰ تن از عناصر گروهك تروريستي منافقين كه در خاك عراق به سر مي‌برند، خبر داد. فارغ از مخالفت سركرده منافقين با اين پيشنهاد، اصل ارائه آن توسط دولت آلباني در شرايط كنوني پرسش‌هايي را در ذهن متبادر مي‌كند.

منافقين

دسته ها : افشاگري
چهارشنبه 30 12 1391 17:17

محمد اقبال و ساير اعضاي مجاهدين كه در اين سالها بر سرو روي پدر و مادر پير خود چنگ زدند ،خواهران و برادرانشان را با ركيك ترين كلمات دشنام دادند و پدران و مادراني كه تا ديروز همسنگرانش نيز بودند را خائن و بريده و مزدور ناميدند، تنها گناه شان آن است كه از خود سلب اختيار كرده، تفكر، اراده و اختيار انسان را به فراموشي سپرده اند، آنچه اين همه وقاحت و لئامت را باعث مي شود و صحنه هايي اين چنين بي شرمانه را رقم مي زند، ايدئولوژي فاسدي است كه جوهره و ذاتش مبارزه با عواطف انسان است و سالهاست درپي قطع ريشه خانواده و پيوندهاي انساني بين اعضاست.

X