دسته
فیدها
آدرس جديد نويد رهايي در تبيان
لینک ها
صوت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 331925
تعداد نوشته ها : 886
تعداد نظرات : 13
Rss
طراح قالب
GraphistThem226
مخالفت رجوی با چند دقیقه ملاقات افراد با خانواده، به مسئله دار شدن آنها و واکنش تند و جبران ناپذیر پدران و مادران ختم می شود. ممکن است ظاهراً جلوگیری از ملاقات خانواده ها ساده و بی اثر جلوه دهد، ولی عوارض سوءِ و آثار مخرب و ضربات مهلکی را به دنبال دارد.

نوید رهایی
سه شنبه 20 11 1394 12:30
صبح روز یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ مصادف با ۲۴ ژانویه ۲۰۱۶، تعداد ۳۰ نفر از خانواده های افراد گرفتار در اردوگاه لیبرتی در عراق که از دیروز در بغداد ساکن شده اند به محل اردوگاه مراجعه نمودند.

نوید رهایی؛  سری سوم خانواده ها در لیبرتی – گزارش اول
سه شنبه 6 11 1394 13:0
نامه ای از «رابعه بهبهانی» به پدرش «مهدی بهبهانی»

سلام قلبم
يکشنبه 27 10 1394 14:0

سران فرقه زهوار در رفته رجوي طي ساليان با ايجاد يك فضاي بسته درتشكيلات فرقه اي خود دركشورعراق، تمامي تكنيك وتاكتيك هاي فرقه اي را بكارگرفتند تا با درهم شكستن وتهي كردن اعضاي نگون بخت خود ازتمامي ارزش هاي انساني و خدايي بتوانند آنها را تمام عيار در جهت اهداف شوم و تروريستي رهبر فرقه بكارگيرند ...

نويد رهايي

دوشنبه 10 6 1393 12:2

محمد اقبال و ساير اعضاي مجاهدين كه در اين سالها بر سرو روي پدر و مادر پير خود چنگ زدند ،خواهران و برادرانشان را با ركيك ترين كلمات دشنام دادند و پدران و مادراني كه تا ديروز همسنگرانش نيز بودند را خائن و بريده و مزدور ناميدند، تنها گناه شان آن است كه از خود سلب اختيار كرده، تفكر، اراده و اختيار انسان را به فراموشي سپرده اند، آنچه اين همه وقاحت و لئامت را باعث مي شود و صحنه هايي اين چنين بي شرمانه را رقم مي زند، ايدئولوژي فاسدي است كه جوهره و ذاتش مبارزه با عواطف انسان است و سالهاست درپي قطع ريشه خانواده و پيوندهاي انساني بين اعضاست.

X