دسته
فیدها
آدرس جديد نويد رهايي در تبيان
لینک ها
صوت
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 330700
تعداد نوشته ها : 886
تعداد نظرات : 13
Rss
طراح قالب
GraphistThem226
صبح روز یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ مصادف با ۲۴ ژانویه ۲۰۱۶، تعداد ۳۰ نفر از خانواده های افراد گرفتار در اردوگاه لیبرتی در عراق که از دیروز در بغداد ساکن شده اند به محل اردوگاه مراجعه نمودند.

نوید رهایی؛  سری سوم خانواده ها در لیبرتی – گزارش اول
سه شنبه 6 11 1394 13:0
نوید رهایی: فرار محمود روح الله زاده و آشور ورشی از کمپ لیبرتی


چندروز پیش دو نفر از کمپ لیبرتی موفق به فرار شدند و هم اکنون در بغداد بسر می برند و توانستند بعد از دهها سال با خانواده هایشان تماس بگیرند. آقایانمحمود روح الله زاده از بابلسر و آشور ورشی از گنبد کاووس.
منبع خبر:  قربانعلی حسین نژاد
سه شنبه 6 11 1394 12:30

اين افراد با طرح و برنامه ريزي موفق شده اند از چنگ فرقه رجوي فرار كنند و پس از خارج شدن از حيطه كمپ ليبرتي خود را به مقامات عراقي معرفي كنند. تعدادي از آن نيز در زمان هايي كه اكيپ يونامي براي بازديد به داخل كمپ مي رفتند، گريخته و خواستار پناهندگي شدند، و به اين طريق فرار كرده اند.

فرار 18 تن ديگر از كمپ ليبرتي

پنج شنبه 30 3 1392 11:59
 منبع:  خبرگزاري فارس 2۸ ارديبهشت ۱۳۹۱ آمريكا علي‌رغم قوانين داخلي خود پذيرفته است كه به تعدادي از اعضاي سازمان مجاهدين كه در اردوگاه اشرف بوده‌اند، پناهندگي بدهد.  به گزارش فارس، "دانيل فريد"، نماينده وزارت خارجه آمريكا در مسائل مربوط به اردوگاه اشرف، در گزارشي كه به كنگره آمريكا داد، اين خبر را اعلام كرده و گفت كه آمريكا پرونده‌هاي بعضي از اعضاي سازمان مجاهدين خلق ر
X